PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA

si připomeneme v naší jednotě dvěmi akcemi.

První akcí je ve čtvrtek 7.října položení květiny u pomníku před sokolovnou obětem 2. světové války. Poté, v rámci „Večera sokolských světel“ budou děti pouštět lodičky se svíčkami po řece u splavu (u klubovny zahrádkářů) za duše zemřelých.

Položení květiny je naplánované na 18:00 hodin.

 

Druhou akcí je v pátek 8.října odhalení „Kamenů zmizelých“ na náměstí před Základní školou. Začátek aktu je v 16:00 hodin. Připomeneme si tím osud sokolských funkcionářů a členů protifašistického odboje, zároveň pedagogů na místní škole, kteří se nevrátili z koncentračních táboru.

Byli to Jaroslav Hofman a Jaroslav Falta.

 

T.J.Sokol zve spoluobčany k účasti na těchto akcích

PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA

TJ Sokol Česká Skalice, Webmaster VMComp