Sokol logohrádek

Datum konání:

sobota 5. února 2022

Akce:

Startuje se na parkovišti Šerlich pod Masarykovou chatou a jede se na parkoviště pod pevností Hanička zvané Panské Pole. Omezené občerstvení je možné ve srubu Horské služby pod Velkou Deštnou a na Pěticestí nad Říčkami. Na parkoviště Šerlich dopraví účastníky zvláštní autobusy z Nového Hrádku.

Náročnost: Střední, délka trasy 23 km, celkové stoupání 393m a celkové klesání 747m. Celá trasa se absolvuje po strojně upravených stopách.

Zdravotní zabezpečení pořadatel nezajišťuje. Každý účastník jede na vlastní nebezpečí. Pro účastníky bude připraven popis nejvhodnější trasy s telefonními čísly pro případ nouze.

Zvláštní autobusy po dopravě účastníků na Šerlich odjedou na parkoviště. První autobus bude přistaven na Panském Poli ve 13 hod., odkud odjede k sokolovně v Novém Hrádku po naplnění. Druhý odjede po příchodu posledního účastníka z běžecké trasy, nejpozději v 15 hodin.

Stravování:

Vlastní. Po dojezdu autobusu k sokolovně bude pro všechny účastníky
připravena gulášová polévka s pečivem a čajem. Bude možno zakoupit i
základní sortiment nápojů.

Přihlášky:

Všichni účastníci se přihlásí elektronicky jmenovitě na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 30.1.2022. V přihlášce nutno uvést osobní čísla telefonů těch, kteří dosud tuto akci neabsolvovali (kteří nejsou v evidenci přejezdu OH od 20. ročníku, kdy se přepravujeme autobusy). Pro publicitu a informovanost prosíme uveďte i T. J., nebo místo bydliště účastníků.

Prezentace:

v sobotu 5.2.2022 od 8.30 do 9 hod. na náměstí v Novém Hrádku při nástupu do autobusů dle seznamů vyvěšených na autobusech. Parkování příchozích na náměstí, u kina nebo v přilehlých ulicích i u sokolovny.

Odjezd autobusů:

v sobotu 5 .2.2022 po 9. hodině.

Počet účastníků:

maximálně 93 (kapacita 2 autobusů CK Hudková).

Účastnický poplatek:

členové T.J. Sokol Nový Hrádek - 200 Kč za osobu bankovním převodem
ostatní – 250 Kč za osobu bankovním převodem

Úhrada:

Po odeslání přihlášky uhraďte cenu pokud možno pro více účastníků (part)
najednou bankovním převodem do středy 2.2.2022 na účet
Sokola Nový Hrádek 123-3560080217/0100, variabilní symbol 333 s
poznámkou: Přejezd OH a jméno, u hromadně přihlášených part stačí
jméno vedoucího party účastníků. Do 2 dnů po uhrazení budou vedoucí part
(jednotlivci), emailem informováni, že byli do akce zaregistrováni.
Poplatky budou vráceny pouze odhlášeným do pátku 4.2.2022 na vyžádání u
přihlašovatele bankovním převodem na účet zpět.

Odmítnutí:

v případě vyčerpání míst v autobusech bude odmítnutí odesláno na adresu přihlášky nejpozději ve čtvrtek 3.2.2022 a následným vrácením účastnického poplatku, pokud byl již uhrazen.

Pandemie:

Každý účastník je povinen dodržovat aktuální opatření ke covidu –19 MZ ČR a případně se prokázat platným dokladem, či aplikací v mobilu.

Odvolání akce:

V případě nedostatku sněhu na hřebenech Orlických hor bude přejezd odvolán elektronickou poštou na všechny přihlášené do 30.1.2022. V případě mimořádně nepříznivých povětrnostních podmínek těsně před akcí nebo z důvodu vyšší moci (vyhlášená proticovidová opatření neumožňující realizovat tuto akci, ap.), budou přihlášení účastníci telefonicky uvědoměni o zrušení nejpozději v pátek 4.2.2022 a účastnické poplatky budou v obou případech vráceny.

Organizátoři:

Ing. Pavel Sobotka, náčelník T. J., 725095111, 775025520
Jeroným Holý, přihlašovatel a předseda lyžařského oddílu, 776 582 103
Pavel Bohadlo, zakladatel akce
Lidmila Martinková, náčelnice T. J.

Ing. Pavel Sobotka
náčelník T. J. Sokol Nový Hrádek