Nábory nových členů probíhají převážně v začátku školního (cvičebního) roku.

Náborové akce si připravuje každý oddíl sám. Přihlásit se do některého z oddílů jednoty je možné i v průběhu cvičebního roku po domluvě s vedoucím
oddílu a splnění podmínek dle stanov České obce sokolské.

 

JEDNOTA ODDÍL PŘÍJMENÍ JMÉNO ODDÍL.

1.

1.

Burdychová

Soňa

aktivní

2.

2.

Doležal

Vladimír

aktivní

3.

3.

Fischer

Čestmír

aktivní

4.

4.

Fischer

Vladimír

aktivní

5.

5.

Fischer

Michal

aktivní

6.

6.

Fischerová

Darina

aktivní

7.

7.

Frintová

Eva

aktivní

8.

8.

Hoffman

Miroslav

aktivní

9.

9.

Hoffmanová Ždárská

Veronika

aktivní

10.

10.

Horáková

Miroslava

aktivní

11.

11.

Jelínková

Lenka

aktivní

12.

12.

Jiránek

Josef

aktivní

13.

13.

Kaválková

Alena

aktivní

14.

14.

Koniárová

Jana

aktivní

15.

15.

Kopecká

Květa

aktivní

16.

16.

Matěna

František

aktivní

17.

17.

Ošťádalová

Jana

aktivní

18.

18.

Polončeková

Jiřina

aktivní

19.

19.

Řeháková

Olga

aktivní

20.

20.

Steinbachová

Jaroslava

aktivní

21.

21.

Šebestová

Libuše

aktivní

22.

22.

Šroll

Boris

aktivní

23.

23.

Šrollová

Hana

aktivní

24.

24.

Tylšová

Eva

aktivní

25.

25.

Vávrová

Helena

aktivní

26.

26.

Vondráčková

Marie

aktivní

27.

1.

Bubeníčková

Hana

divadlo

28.

2.

Demuthová

Kateřina

divadlo

29.

3.

Demuthová

Andrea

divadlo

30.

4.

Fejfar

Petr

divadlo

31.

5.

Forman

Karel

divadlo

32.

6.

Gazdová

Iveta

divadlo

33.

7.

Holubec

Michal

divadlo

34.

8.

Koncošová

Karolína

divadlo

35.

9.

Koncošová

Adéla

divadlo

36.

10.

Kříž

Jaromír

divadlo

37.

11.

Maternová

Marie

divadlo

38.

12.

Radoň

Ondřej

divadlo

39.

13.

Rychetská

Ludmila

divadlo

40.

14.

Schwarzová

Eva

divadlo

41.

15.

Široká

Eva

divadlo

42.

16.

Široký

Miroslav

divadlo

43.

17.

Škrdla

Petr

divadlo

44.

18.

Špatenka

Jan

divadlo

45.

19.

Tengler

Petr

divadlo

46.

20.

Tichotová

Jana

divadlo

47.

21.

Vacková

Lada

divadlo

48.

22.

Vanická

Veronika

divadlo

49.

23.

Vavřena

Miroslav

divadlo

50.

24.

Vodičková

Martina

divadlo

51.

1.

Al Sofy

Heřman

Judo Club

52.

2.

Al Sofy

Horác

Judo Club

53.

3.

Andreovská

Naďa

Judo Club

54.

4.

Andreovský

Kamil

Judo Club

55.

5.

Barva

Matyáš

Judo Club

56.

6.

Bibrle

Vojtěch

Judo Club

57.

7.

Bielizová

Agáta

Judo Club

58.

8.

Bolek

Roman

Judo Club

59.

9.

Bolek

Jakub

Judo Club

60.

10.

Brabec

Vojtěch

Judo Club

61.

11.

Burešová

Helena

Judo Club

62.

12.

Dědková

Martina

Judo Club

63.

13.

Dostál

Josef

Judo Club

64.

14.

Dřízal

Jan

Judo Club

65.

15.

Ďuryška

Jan

Judo Club

66.

16.

Fidler

Lukáš

Judo Club

67.

17.

Gron

Matouš

Judo Club

68.

18.

Gruntová

Eliška

Judo Club

69.

19.

Hanek

Josef

Judo Club

70.

20.

Hanek

Josef

Judo Club

71.

21.

Hanel

Jan

Judo Club

72.

22.

Hanuš

Jiří

Judo Club

73.

23.

Hrabík

Pavel

Judo Club

74.

24.

Chmelíková

Tereza

Judo Club

75.

25.

Jeništa

Jan

Judo Club

76.

26.

Jirsová

Nikol

Judo Club

77.

27.

Jungwirth

Lukáš

Judo Club

78.

28.

Kareš

Martin

Judo Club

79.

29.

Kavan

Matyáš

Judo Club

80.

30.

Knápek

Tomáš

Judo Club

81.

31.

Kollár

Jan

Judo Club

82.

32.

Kozel

Petr

Judo Club

83.

33.

Kunová

Lucie

Judo Club

84.

34.

Macek

Tadeáš

Judo Club

85.

35.

Marek

Antonín

Judo Club

86.

36.

Mašek

David

Judo Club

87.

37.

Matuška

Dominik

Judo Club

88.

38.

Minář

Jiří

Judo Club

89.

39.

Novák

Jan

Judo Club

90.

40.

Pajer

Jan

Judo Club

91.

41.

Príbojský

Šimon

Judo Club

92.

42.

Ringel

Zbyněk

Judo Club

93.

43.

Řehák

Vojtěch

Judo Club

94.

44.

Říha

Matěj

Judo Club

95.

45.

Sedláček

Marek

Judo Club

96.

46.

Schroll

Zdeněk

Judo Club

97.

47.

Staněk

Jan

Judo Club

98.

48.

Stašek

Ondřej

Judo Club

99.

49.

Šinták

Adam

Judo Club

100.

50.

Špaček

Pavel

Judo Club

101.

51.

Šrůtek

Pavel

Judo Club

102.

52.

Šrůtková

Klára

Judo Club

103.

53.

Švec

Matěj

Judo Club

104.

54.

Švorčík

František

Judo Club

105.

55.

Vaněk

Michal

Judo Club

106.

56.

Vít

Jaroslav

Judo Club

107.

57.

Vrňata

Jiří

Judo Club

108.

58.

Zahálka

Martin

Judo Club

109.

59.

Žďárský

Jakub

Judo Club

110.

1.

Daks

Martin

kulturistika

111.

2.

Fischer

Jan

kulturistika

112.

3.

Janko

Vladimír

kulturistika

113.

4.

Janko

Jan

kulturistika

114.

5.

Jansa

David

kulturistika

115.

6.

Jirásek

Vladimír

kulturistika

116.

7.

Jirásková

Jana

kulturistika

117.

8.

Jůza

Radim

kulturistika

118.

9.

Jůza

Tomáš

kulturistika

119.

10.

Kollár

Jan

kulturistika

120.

11.

Kovář

Petr

kulturistika

121.

12.

Lukášek

Martin

kulturistika

122.

13.

Oehm

Tomáš

kulturistika

123.

14.

Pohl

Karel

kulturistika

124.

15.

Policht

Jan

kulturistika

125.

16.

Roubal

Martin

kulturistika

126.

17.

Šinták

Radovan

kulturistika

127.

18.

Tichá

Veronika

kulturistika

128.

19.

Vacek

Jaromír

kulturistika

129.

20.

Vodička

Aleš

kulturistika

130.

1.

Fischer

Milan

přispívající

131.

2.

Fischer

Vladímír

přispívající

132.

3.

Fischerová

Běla

přispívající

133.

4.

Kadaníková

Ludmila

přispívající

134.

5.

Postolyuk

Ivanna

přispívající

135.

6.

Smetanová

Miloslava

přispívající

136.

7.

Urválková

Marie

přispívající

137.

1.

Matěka

Martin

Sebeobrana

138.

2.

Novotný

Marek

Sebeobrana

139.

1.

Bečičková

Jana

starší ženy

140.

2.

Divecká

Jaroslava

starší ženy

141.

3.

Fischerová

Růžena

starší ženy

142.

4.

Macháčková

Marie

starší ženy

143.

5.

Mervartová

Eliška

starší ženy

144.

6.

Suchánková

Věra

starší ženy

145.

1.

Balucha

Antonín

stolní tenis

146.

2.

Baštař

Pavel

stolní tenis

147.

3.

Baštařová

Helena

stolní tenis

148.

4.

Cimburek

Jaroslav

stolní tenis

149.

5.

Čáp

Petr

stolní tenis

150.

6.

Dobeš

Jindřich

stolní tenis

151.

7.

Dřízal

Tomáš

stolní tenis

152.

8.

Dušek

Filip

stolní tenis

153.

9.

Dvořáček

Jiří

stolní tenis

154.

10.

Dvořáčková

Naděžda

stolní tenis

155.

11.

Hamzová

Klára

stolní tenis

156.

12.

Honzů

Viktor

stolní tenis

157.

13.

Honzů

Tobias

stolní tenis

158.

14.

Hrubeš

Jaroslav

stolní tenis

159.

15.

Hrubý

Bohuslav

stolní tenis

160.

16.

Huňka

Tomáš

stolní tenis

161.

17.

Janko

Jan

stolní tenis

162.

18.

Jarkovský

Hynek

stolní tenis

163.

19.

Jůza

Tadeáš

stolní tenis

164.

20.

Karlík

Zdeněk

stolní tenis

165.

21.

Kolátor

Vladimír

stolní tenis

166.

22.

Kozáková

Věra

stolní tenis

167.

23.

Kučera

Jan

stolní tenis

168.

24.

Kuťák

Vladimír

stolní tenis

169.

25.

Lev

Martin

stolní tenis

170.

26.

Marinica

Eduard

stolní tenis

171.

27.

Marinica

Kamil

stolní tenis

172.

28.

Matěna

Vladislav

stolní tenis

173.

29.

Mervart

Tomáš

stolní tenis

174.

30.

Měšťanová

Pavlína

stolní tenis

175.

31.

Měšťanová

Petra

stolní tenis

176.

32.

Novák

Michael

stolní tenis

177.

33.

Novák

Daniel

stolní tenis

178.

34.

Ošťádal

Jaroslav

stolní tenis

179.

35.

Ošťádal

Jaroslav

stolní tenis

180.

36.

Perůtek

Josef

stolní tenis

181.

37.

Peterka

Bohuslav

stolní tenis

182.

38.

Pham Hngoc

Bingh

stolní tenis

183.

39.

Postupa

Jan

stolní tenis

184.

40.

Postupa

Jiří

stolní tenis

185.

41.

Prosa

Stanislav

stolní tenis

186.

42.

Puysjažnjuk

Petr

stolní tenis

187.

43.

Runštuk

Martin

stolní tenis

188.

44.

Řezníček

Zdeněk

stolní tenis

189.

45.

Škalda

Jan

stolní tenis

190.

46.

Špetla

Jaromír

stolní tenis

191.

47.

Závoďančík

Martin

stolní tenis

192.

1.

Čápová

Viktorie

ža.-Šeb.

193.

2.

Fischer

Michal

ža.-Šeb.

194.

3.

Fischer

Lukáš

ža.-Šeb.

195.

4.

Fitsay

Vanesa

ža.-Šeb.

196.

5.

Gladics

Radim

ža.-Šeb.

197.

6.

Gladics

Robin

ža.-Šeb.

198.

7.

Hejzlar

Ondřej

ža.-Šeb.

199.

8.

Hejzlar

Filip

ža.-Šeb.

200.

9.

Hejzlar

Adam

ža.-Šeb.

201.

10.

Hejzlarová

Simona

ža.-Šeb.

202.

11.

Kadaníková

Nela

ža.-Šeb.

203.

12.

Košťálová

Viktorie

ža.-Šeb.

204.

13.

Skořepa

Matěj

ža.-Šeb.

205.

14.

Sýkorová

Andrea

ža.-Šeb.

206.

15.

Tošovská

Emily

ža.-Šeb.

207.

16.

Tošovská

Annie

ža.-Šeb.

208.

17.

Ulichová

Ela

ža.-Šeb.

209.

18.

Borůvka

Lukáš

ža-Fis.Jir.

210.

19.

Brejcha

Šimon

ža-Fis.Jir.

211.

20.

Hoffmanová

Leontýna

ža-Fis.Jir.

212.

21.

Krejsková

Adéla

ža-Fis.Jir.

213.

22.

Mertlíková

Karolína

ža-Fis.Jir.

214.

23.

Mertlíková

Kristýna

ža-Fis.Jir.

215.

24.

Valášek

Štěpán

ža-Fis.Jir.

TJ Sokol Česká Skalice, Webmaster VMComp