Nábory nových členů probíhají převážně v začátku školního (cvičebního) roku.

Náborové akce si připravuje každý oddíl sám. Přihlásit se do některého z oddílů jednoty je možné i v průběhu cvičebního roku po domluvě s vedoucím
oddílu a splnění podmínek dle stanov České obce sokolské.

 

Jmenný seznam členů TJ.Sokol Č.Skalice 2022
  PŘÍJMENÍ JMÉNO věk
1. Andrejsek Jáchym 8
2. Andreovský Kamil 45
3. Andreovský Jan 7
4. Baštář Pavel 76
5. Bečičková Jana 77
6. Bekr Milan 50
7. Beneš Michal 37
8. Bibrle Vojtěch 12
9. Brehovská Diana 11
10. Brehovská Veronika 11
11. Burešová Helena 28
12. Cimburek Jaroslav 73
13. Círová Alice 7
14. Čáp Petr 58
15. Čápová Adéla 21
16. Černý Miroslav 41
17. Daks Oliver 6
18. Daks Martin 44
19. Daksová Lilien 9
20. Divecká Jaroslava 79
21. Doležal Vladimír 61
22. Dřízal Tomáš 16
23. Ducháč Milan 70
24. Ducháč Jan 10
25. Dušek Filip 12
26. Dvořáček Jiří 64
27. Dvořáčková Naděžda 63
28. Fischer Michal 13
29. Fischer Lukáš 9
30. Fischer Vladimír 65
31. Fischer Čestmír 63
32. Fischer Milan 90
33. Fischer Jan 36
34. Fischer st. Michal 40
35. Fischer st. Vladimír 92
36. Fischerová Darina 36
37. Fischerová Běla 87
38. Fischerová Růžena 88
39. Fišer Zdeněk 11
40. Fof Viktor 12
41. Formanová Eva 47
42. Gazdová Iveta 57
43. Gladics Radim 14
44. Gladics Robin 10
45. Gron Matouš 13
46. Grunt Theo Aletras 14
47. Hamza Daniel 32
48. Hamzová Klára 26
49. Hanek Josef 13
50. Hanek st. Josef 48
51. Hanuš Jiří 50
52. Harant Matyáš 9
53. Hejzlar Radek 7
54. Hejzlar Ondřej 11
55. Hejzlar Marek 13
56. Herda Lukáš 12
57. Herda Ondřej 12
58. Hoffman Miroslav 43
59. Hoffman Patrik 9
60. Hoffmanová Leontýna 13
61. Hoffmanová Žďárská Veronika 42
62. Holzäpfel Jan 10
63. Honzů Viktor 14
64. Horáková Miroslava 61
65. Horník Matyáš 9
66. Horsák Pavel 81
67. Hrabík Pavel 31
68. Hrubeš Jaroslav 81
69. Hrubý Bohuslav 67
70. Jahoda Robin 11
71. Janko Vladimír 39
72. Janko Jan 16
73. Janko st. Jan 43
74. Janků Petr 12
75. Jansa David 39
76. Jarešová Hana 15
77. Jelínková Lenka 69
78. Jirásek Vladimír 69
79. Jirásková Jana 45
80. Jiroušek Jan 11
81. Jiroušek Jakub 13
82. Jungwirth Lukáš 13
83. Jůza Radim 28
84. Jůza Tomáš 32
85. Kabelová Marta 81
86. Kadaníková Nela 11
87. Kamenický Sebastián 8
88. Kaválková Alena 69
89. Knápek Tomáš 26
90. Kolátor Vladimír 65
91. Kollár st. Jan 43
92. Koniárová Jana 75
93. Kopecká Květa 58
94. Kovář Petr 42
95. Kozel Petr 13
96. Krejsková Adéla 15
97. Krsek Martin 13
98. Kubový Zbyněk 33
99. Kulhánek Filip 9
100. Kuna Kryštof 14
101. Kuťák Vladimír 74
102. Květ Svatomír 72
103. Macháček Jakub 30
104. Macháčková Marie 80
105. Marek Antonín 10
106. Marinica Kamil 49
107. Marinicová Tereza 14
108. Matěka Matěj 9
109. Matěka Martin 13
110. Matěna František 70
111. Melšová Monika 12
112. Melšová Michaela 9
113. Mervartová Eliška 82
114. Měšťanová Petra 26
115. Mirošová Dominika Sofia 10
116. Molnár Dušan 13
117. Němcová Kristýna 10
118. Němec Viktor 10
119. Novák Michal 20
120. Novotný Marek 43
121. Nyčová Věra 55
122. Oehm Tomáš 52
123. Ošťádal Jaroslav 38
124. Ošťádal st. Jaroslav 77
125. Ošťádalová Jana 72
126. Pajer Václav 9
127. Pajer Jan 12
128. Perůtek Josef 69
129. Pham Hngoc Bingh 58
130. Pohl Karel 40
131. Policht Jan 51
132. Polončeková Jiřina 56
133. Postolyuk Ivanna 24
134. Postupa Jiří 75
135. Postupa Jan 45
136. Prosa Stanislav 72
137. Prouzová Nina 7
138. Pšeničková Ingrid 7
139. Rejl Josef 13
140. Rejl Miloš 13
141. Rejl Václav 13
142. Roubal Tadeáš 8
143. Rousková Karin 8
144. Rudolf Dominik 11
145. Rudolf Jiří 13
146. Rudolf Štěpán 11
147. Rudolf Jakub 11
148. Rýdlová Ludmila 53
149. Řehák Vojtěch 13
150. Řehák Štěpán 10
151. Řeháková Olga 66
152. Samková Veronika 12
153. Schejbalová Jasmína 12
154. Schroll Zdeněk 46
155. Skuhravý Tomáš 11
156. Smetanová Miloslava 81
157. Staněk Jan 28
158. Staněk Martin 42
159. Staněk Ondřej 9
160. Staňková Barbora 7
161. Stašek Ondřej 15
162. Steinbachová Jaroslava 70
163. Suchánková Věra 78
164. Šatný Michal 10
165. Šebesta Eduard 7
166. Šebestová Libuše 64
167. Šinták Radovan 45
168. Špetla Jaromír 75
169. Špreňarová Miroslava 58
170. Šroll Boris 28
171. Šroll st. Boris 59
172. Šrollová Hana 57
173. Šrůtek Pavel 53
174. Turičíková Romana 58
175. Urbanec Michal 7
176. Urválková Marie 81
177. Vacek Jaromír 46
178. Vacková Lada 47
179. Vaněk Michal 14
180. Vodička Aleš 47
181. Vondráčková Marie 72
182. Vrňata Jiří 69
183. Warnecke Amálie Emma 9
184. Závoďančík Martin 14
185. Zíma Ondřej 11
186. Zítko Patrik 8
TJ Sokol Česká Skalice, Webmaster VMComp