Zahájení tanečního kurzu je v sobotu 31.8.2024 ve 14 hodin v sále sokolovny v České Skalici Informace na www.sokolceskaskalice.cz nebo na telefonním čísle 774 545 249. Podmínky pro přijetí do tanečního kurzu: 1) Zaplacení kurzovného ve výši 2.000,-Kč (možno přikoupit gardenku za 500,-Kč) 2) Účastník tanečních hodin je povinen docházet ve společenském úboru, bez dodržení této podmínky bude z taneční hodiny vykázán. 3) Zaplacená částka (kurzovné) za účast v tanečních hodinách je nevratná.

Tělocvičná jednota Sokol Česká Skalice
Tyršova 555, Česká Skalice
IČO: 48622079

Podmínky přijetí do tanečních hodin

Tělocvičná jednota Sokol Česká Skalice organizuje
kurz tance a společenské výchovy pro mládež.

1. Taneční hodiny budou zahájeny 31. srpna 2024. Termíny prodloužených a věnečku budou
    sděleny prostřednictvím plakátů ve vývěskách TJ Sokol a webových stránek www.sokolceskaskalice.cz .
  2. Podmínkou pro přijetí do tanečních hodin je zaplacení částky 2.000,- Kč před zahájením
    tanečního kurzu. Účastníkům kurzu bude vystavena průkazka, která slouží jako vstupenka.
  3. Pořadatel si vyhrazuje právo po prvním termínu zápisu do tanečního kurzu, při větším zájmu děvčat nebo chlapců, regulovat přijímané účastníky k doplnění chybějících chlapců nebo děvčat. Páry (chlapec a děvče) budou přijímány bez omezení. Pořadatel zdůrazňuje, že přihlášenému páru není zaručena výuka tance právě v této dvojici. Dle tanečních mistrů je pro výuku nutné střídání tanečních partnerů pro schopnost přizpůsobení se jinému tanečníkovi a tanečnici.
  4. Zaplacená částka za účast v tanečních hodinách je nevratná.
  5. Účastník tanečních hodin je povinen docházet do tanečních hodin ve společenském úboru,
    bez společenského úboru bude účastník z taneční hodiny vykázán.

Taneční kurz vedou stejně jako v minulých letech manželé Poznarovi, hudební doprovod běžných hodin zajistí reprodukovanou hudbou taneční mistr pan Poznar, prodloužené, country hodinu a Věneček zajišťuje hudební skupina Reflex z Hronova.

Podmínky přijetí do tanečních hodin.pdf

Přihláška do tanečních 2024

Program tanečních lekcí 2024 na web